Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Body
hr: Sadržaj

en: Picture
hr: Slika

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: Blue Lagoon (default)
hr: Blue Lagoon (zadano)

en: Main background
hr: Glavna pozadina

en: Sidebar background
hr: Pozadina stupca

en: Sidebar borders
hr: Rubovi stupaca

en: Footer background
hr: Pozadina podnožja

en: Title and slogan
hr: Naziv i slogan

en: Narrow
hr: Usko
