Volunteer Center (3.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Picture
kn: ಚಿತ್ರ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Administrator
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕರು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Main background
kn: ಮುಖ್ಯ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar background
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Sidebar borders
kn: ಬದಿಪಟ್ಟಿ ಅಂಚು
