Volunteer Center (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (16 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Body
af: Teks

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Picture
af: Prentjie

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Location
af: Ligging

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.

en: Apply
af: Pas toe

en: Master
af: Meester
