Volunteer Center (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Heim

en: Body
is: Skrokkur

en: Delete
is: Strika

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Picture
is: Mynd

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Page
is: Síða

en: Location
is: Pláss

en: Your message has been sent.
is: Tíni boð eru send.

en: About
is: Um
