Volunteer Center (8.x-1.0-alpha3) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Delete
fy: Wiskje

en: Edit
fy: Bewurkje

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Calendar
fy: Aginda
