Volunteer Center (8.x-1.0-alpha3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Calendar
ga: Féilire

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
