Volunteer Center (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Body
bg: Съдържание

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: Last updated
bg: Последно обновяване

en: Tags
bg: Таг

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Picture
bg: Изображение

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Page
bg: Страница

en: Revisions
bg: Редакции

en: Authored by
bg: Написано от

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: Apply
bg: Търси

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
