Volunteer Center (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (56 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page
lt: Puslapis

en: Revisions
lt: Versijos

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: City
lt: Miestas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Admin
lt: Adminas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: All content
lt: Visas turinys

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras
