Volunteer Center (8.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Your message has been sent.
ne: तपाईको संदेश पठाईदिएको छ

en: Revision
ne: संशोधन

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
