Volunteer Center (8.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Home
ps: کور

en: Body
ps: تنه

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Tags
ps: بچوي

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Picture
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Add content
ps: منځپانګه زیاتول

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -

en: All content
ps: ټولې منځپانګې
