Volunteer Center (8.x-2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (55 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Tags
he: תגיות

en: Resources
he: מקורות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Picture
he: תמונה

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page
he: דף

en: Revisions
he: גרסאות

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: City
he: עיר

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Apply
he: החל

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Administrator
he: מנהל

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Admin
he: מנהל

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Your virtual face or picture.
he: אוואטר או תמונה

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: All content
he: כל התכנים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Wide
he: רחב

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: Basic block
he: בלוק בסיסי

en: Website feedback
he: משוב על האתר

en: Narrow
he: צר
