Volunteer Center (8.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (28 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Body
sl: Vsebina

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Picture
sl: Slika

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page
sl: Stran

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Admin
sl: Skrbnik
