Volunteer Center (8.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (69 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: Tags
tr: Etiketler

en: Resources
tr: Kaynaklar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Picture
tr: Görsel

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Add content
tr: İçerik ekle

en: Page
tr: Sayfa

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Authored by
tr: Yazan

en: Desc
tr: Azalan

en: Phone Number
tr: Telefon

en: City
tr: Şehir

en: State/Province
tr: İl

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Short Description
tr: Kısa Açıklama

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: Apply
tr: Uygula

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Administrator
tr: Yönetici

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Admin
tr: Yönetim

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Your virtual face or picture.
tr: Sanal yüzünüz ya da resminiz.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: All content
tr: Tüm içerikler

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Wide
tr: Geniş

en: Resource type
tr: Kaynak türü

en: Full HTML
tr: Tam HTML

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: Basic block
tr: Temel blok

en: A basic block contains a title and a body.
tr: Bir temel blok, bir başlık ve metinden oluşur.

en: Website feedback
tr: Web sitesi geri bildirimi

en: Basic HTML
tr: Temel HTML

en: Restricted HTML
tr: Kısıtlı HTML

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: Max 1300x1300
tr: Maks 1300x1300

en: Max 2600x2600
tr: Maks 2600x2600

en: Max 325x325
tr: Maks 325x325

en: Max 650x650
tr: Maks 650x650

en: Narrow
tr: Dar
