Volunteer Center (8.x-2.0-alpha3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Profile
af: Profiel

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
