Volunteer Center (8.x-2.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (27 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Resources
bo: ཐོན་ཁུངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
