Volunteer Center (8.x-2.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: Name
cy: Enw

en: View
cy: Gweld

en: Text
cy: Testun

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Profile
cy: Proffil

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
