Volunteer Center (8.x-2.0-alpha3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី
