Volunteer Center (8.x-2.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Resources
uk: Ресурси

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: View
uk: Перегляд

en: Manage
uk: Керування

en: Text
uk: Текст

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Contacts
uk: Контакти

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Profile
uk: Профіль

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Short Description
uk: Короткий Опис

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: About
uk: Про модуль

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Additional Information
uk: Додаткові відомості

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
