Volunteer Center (8.x-2.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (74 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Last updated
fi: Viimeksi päivitetty

en: Tags
fi: Tagit

en: Resources
fi: Resurssit

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Text
fi: Teksti

en: Picture
fi: Kuva

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Page
fi: Sivu

en: Revisions
fi: Versiot

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Button
fi: Nappi

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Profile
fi: Profiili

en: City
fi: Kaupunki

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Apply
fi: Käytä

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Administrator
fi: Ylläpitäjä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Sort direction
fi: Lajittelusuunta

en: Admin
fi: Ylläpito

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Your virtual face or picture.
fi: Virtuaaliset kasvosi tai kuvasi.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: All content
fi: Kaikki sisältö

en: Operations links
fi: Toimenpidelinkit

en: Master
fi: Isäntä

en: Wide
fi: Leveä

en: Full HTML
fi: Täysi HTML

en: Update form
fi: Päivitä lomake

en: Create referenced entities if they don't already exist
fi: Luo viitatut entiteetit jos niitä ei ole jo olemassa

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML

en: Restricted HTML
fi: Rajattu HTML

en: Max 1300x1300
fi: Enintään 1300×1300

en: Max 2600x2600
fi: Enintään 2600×2600

en: Max 325x325
fi: Enintään 325×325

en: Max 650x650
fi: Enintään 600×600

en: Narrow
fi: Kapea
