Volunteer Center (8.x-2.0-alpha4) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Last updated
my: နောက်ဆုံး ပြင်ခဲ့သည် အချိန်

en: Tags
my: Tag များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
