Volunteer Center (8.x-2.0-alpha4) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Text
se: Teaksta

en: Picture
se: Govva

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
