Volunteer Center (8.x-2.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (33 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Manage
sr: Управљај

en: Text
sr: Текст

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Administrator
sr: Администратор

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: All content
sr: Сав садржај

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Create referenced entities if they don't already exist
sr: Креирај референциране ентитете ако већ не постоје

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско
