Volunteer Center (8.x-2.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (38 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Text
bs: Tekst

en: Picture
bs: Slika

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Profile
bs: Profil

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Apply
bs: Primjeni

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
