Volunteer Center (8.x-2.0-alpha6) - en to eu translation catalogue (52 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Description
eu: Azalpena

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Tags
eu: Etiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Picture
eu: Irudia

en: Email
eu: Eposta

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Button
eu: Botoia

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Profile
eu: Profila

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Narrow
eu: Estu
