Volunteer Center (8.x-2.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (34 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Groups
kk: Группалар

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Picture
kk: Сүрет

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Profile
kk: Профиль

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
