Volunteer Center (8.x-2.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Description
sk: Popis

en: Action
sk: Akcia

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Manage
sk: Spravovať

en: Picture
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Revisions
sk: Revízie

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Profile
sk: Profil

en: City
sk: Mesto

en: State/Province
sk: Štát/Kraj

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Completed
sk: Ukončená

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: Apply
sk: Použiť

en: Canceled
sk: Zrušená

en: Postal Code
sk: PSČ

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Admin
sk: Administrátor

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Create @type
sk: Vytvoriť @type

en: Wide
sk: Široký

en: Create referenced entities if they don't already exist
sk: Vytvoriť referencované entity, ak ešte neexistujú

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Narrow
sk: Úzky
