Volunteer Center (8.x-2.0-alpha6) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Last updated
gu: સુધાર્યુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Text
gu: લખાણ

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: City
gu: શહેર

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Administrator
gu: સંચાલક

en: About
gu: વિશે
