Volunteer Center (8.x-2.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (38 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Last updated
hy: Վերջին թարմացում

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Picture
hy: նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Administrator
hy: Ադմինիստրատոր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: @label
hy: @label (@column)

en: Your virtual face or picture.
hy: Ձեր վիրտուալ դեմքը կամ նկարը:

en: Wide
hy: Լայն

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650

en: Narrow
hy: Նեղ
