Volunteer Center (8.x-2.0-alpha8) - en to ka translation catalogue (35 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Last updated
ka: ბოლოს განახლდა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Resources
ka: რესურსები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Manage
ka: მართვა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Picture
ka: სურათი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Button
ka: ღილაკი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: - All -
ka: - ყველა -
