Volunteer - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Tags
af: Etikette

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Profile
af: Profiel

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
