Volunteer Center: Module Base (1.0.0-alpha1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: About
br: Diwar-benn
