Volunteer - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Tags
lv: Birkas

en: Resources
lv: Resursi

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Button
lv: Poga

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Profile
lv: Profils

en: City
lv: Pilsēta

en: State/Province
lv: Novads

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Canceled
lv: Atteikts

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Create @type
lv: Izveidot saturu: @type

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
