Volunteer - en to mg translation catalogue (10 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -
