Volunteer - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Last updated
ast: Anovamientu últimu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Contact
ast: Contautu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Active
ast: Activu

en: Page
ast: Páxina

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Profile
ast: Perfil

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
