Volunteer - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Authored by
ne: लेखक

en: Button
ne: बटन

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Revision
ne: संशोधन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
