Volunteer - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: Last updated
ps: ورستۍ اوسمهالیز

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Button
ps: تڼۍ

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Revision
ps: بياكتون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
