Volunteer - en to sl translation catalogue (37 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Text
sl: Besedilo

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Revisions
sl: Različice

en: Authored by
sl: Avtor

en: Profile
sl: Profil

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
