Volunteer Center: Module Base (1.0.0-alpha4) - en to te translation catalogue (35 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Resources
te: వనరులు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: City
te: నగరం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
