Volunteer - en to be translation catalogue (51 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Resources
be: Рэсусры

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Manage
be: Кіраваць

en: Text
be: Тэкст

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Contact
be: Кантакт

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Revisions
be: Версіі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Profile
be: Профіль

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Apply
be: Ужыць

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Update form
be: Абнавіць анкету

en: Store new items in
be: Захоўваць новые элементы ў
