Volunteer Center: Module Base (1.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (59 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Resources
gl: Recursos

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Manage
gl: Xestionar

en: Text
gl: Texto

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Page
gl: Páxina

en: Revisions
gl: Revisión

en: Authored by
gl: Creado por

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Button
gl: Botón

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Profile
gl: Perfil

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Create new revision
gl: Crear nova revisión

en: Revert
gl: Volver

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Completed
gl: Completado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Apply
gl: Aplicar

en: Canceled
gl: Cancelado

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Current revision
gl: Revisión actual
