Volunteer - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -
