vCard (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Download
ru: Скачать

en: Display Settings
ru: Настройки отображения

en: Not available
ru: Недоступно

en: Available
ru: Доступно

en: hCard
ru: Контакты (hCard)
