vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Email
lv: E-pasts

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par
