vCard QRCode Generator (1.0.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Name
te: పేరు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Other
te: ఇతర

en: About
te: గురించి
