vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Download
az: Yüklə

en: Name
az: Ad

en: Other
az: Digər

en: About
az: Haqqında
