vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Name
cy: Enw

en: Phone
cy: ffôn

en: Company
cy: Cwmni

en: Other
cy: Arall
