vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Download
da: Hent

en: Name
da: Navn

en: Email
da: E-mail

en: Phone
da: Telefon

en: Company
da: Virksomhed

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om
