vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Download
eo: Elŝutu

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Other
eo: Alia
