vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Submit
es: Enviar

en: Download
es: Descargar

en: Name
es: Nombre

en: Email
es: Correo electrónico

en: Phone
es: Teléfono

en: Mobile
es: Móvil

en: Company
es: Empresa

en: Other
es: Otro(s)

en: About
es: Acerca de
