vCard QRCode Generator (1.1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Download
et: Allalaadimine

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Phone
et: Telefon

en: Company
et: Asutus

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist
